شارژ ایرانسل شارژ مستقیم ایرانسل

شارژ ایرانسل

توجه داشته باشید خرید اینترنتی کارت شارژ ایرانسل بسیار به صرفه تر از خرید کارت شارژ از مغازه ها و دکه های روزنامه فروشی است. به این دلیل که شما وقتی از طریق اینترنت از کامپیوتر یا موبایل خود از ماهان شارژ اقدام به خرید کارت شارژ می کنید قیمت کمتری را پرداخت می نمایید.


برای مثال شما از مغازه ها کارت شارژ 2 هزار تومانی ایرانسل را به قیمت 2200 تومان می خرید.اما از طریق سایت ماهان شارژ که از طریق اینترنت کامپیوتر و گوشی تلفن همراه شما در دسترس است، همان 2000 تومان را پرداخت می کنید!
توجه داشته باشید که شرکت ایرانسل برای همه شارژ های خود، چه از طریق اینترنت و نمایندگی های رسمی ایرانسل مثل ماهان شارژ، و چه از طریق نمایندگی های دفتری و چه از طریق سوپر مارکت ها و کلیه مغازه ها، شرکت ایرانسل، مبلغ مالیات بر ارزش افزوده از شارژ شما کسر می کند ،پس چه بهتر که پول اضافه تری، یعنی 2200 تومان برای شارژ 2000 تومانی نپردازید!
برای وارد کردن کد کارت شارژ ایرانسل کافیست شماره زیر را در گوشی خود وارد کنید و سپس دکمه سبز (تماس) را بزنید:
*141*رمز 16 رقمی#

شارژ شگفت انگیز ایرانسل

برای استفاده از شارژ شگفت انگیز ایرانسل کافیست کد زیر را در گوشی خود وارد کنید و سپس دکمه سبز (تماس) را بزنید:

*144*رمز 16 رقمی#

توجه داشته باشید شارژ شگفت انگیز را باید برای مدت محدودی استفاده کرد که این مدت بسته به استفاده های قبلی شما از شارژ شگفت انگیز متغیر است. در صورتی که به جای کد 141 از 144 استفاده کنید، سیم کارت ایرانسل شما 20 درصد بیشتر شارژ می شود.اما نکته اینجاست که شما باید در مدت محدودی این شارژ را استفاده کنید وگرنه سر مدت معین اعتبار شما صفر می شود! همچنین این 20 درصد شارژ بیشتر، مخصوص مکالمه و پیام کوتاه با طرف ایرانسلی شماست و نمی توانید از این 20 درصد اضافه ، با تلفن ثابت یا سیم کارت همراه اول یا رایتل تماس و یا پیام کوتاه برقرار کنید! با توجه به توضیحات بالا چرا از شارژ شگفت انگیز ایرانسل استفاده کنیم؟
متاسفانه عده زیادی فکر می کنند مدت استفاده از این نوع شارژ برای همیشه محدود است!

در حالی که این طور نیست.شما وقتی برای اولین بار از این نوع شارژ استفاده می کنید باید در مدت 6 روز از اعتبار خود استفاده کنید (چه هزار تومانی چه 50 هزار تومانی).اما اگر در این مدت محدود مثلا روز چهارم ، شارژ شما تمام شود و مجددا شارژ شگفت انگیز نمایید اینبار به جای 6 روز 8 روز سیم کارت شما شارژ می شود و این روند همینطور ادامه پیدا می کند تا جایی که مدت محدود شما حداقل به 6 ماه ! افزایش پیدا می کند.

پس توصیه می کنیم اگر می دانید شارژ شما کی تمام می شود با در نظر گرفتن موارد بالا از شارژ شگفت انگیز استفاده کنید!شارژ مستقیم ایرانسل

شارژ مستقیم ایرانسل با تلفن همراه یا از طریق موبایل
شارژ مستقیم خطوط ایرانسل از طریق گوشی تلفن همراه بدون وارد کردن کد شارژ!
شما مشترکین اعتباری ایرانسل از این پس می توانید با استفاده از اینترنت کامپیوتر و یا تلفن همراه خود، از طریق لینک www.MahanCharge.com/directcharge خط ایرانسل خود یا افراد دیگر را شارژ کنید.
بدین ترتیب پس از ورود به لینک مذکور یعنی وب سایت ماهان شارژ، و یا با انتخاب منوی شارژ مستقیم در بالای صفحه، شماره تلفن همراه، نوع شارژ (شامل معمولی و شگفت انگیز) و همچنین مبلغ مورد نظر و بانکی که می خواهید پرداخت را از طریق آن انجام دهید انتخاب کنید تا پس از پرداخت اینترنتی، اعتبار مورد نظرتان مستقیماً بر حسب میزان شارژ وارد شده به شارژ شماره همراهی که وارد کرده بودید افزوده شود. با این روش مبلغ مذکور به طور مستقیم از حساب بانکی شما کسر شده و به اعتبار سیم کارت افزوده می شود و هیچ نیازی به وارد کردن کد شارژ نیست!

شارژ مستقیم ایرانسل

شما می توانید با شارژ مستقیم ایرانسل - اتو شارژ ایرانسل ، به طور مستقیم بدون وارد کردن کد شارژ ، سیم کارت خود را مستقیما از شرکت ایرانسل شارژ کنید.


سرویس پشت خطی ایرانسل

سیم کارت های جدید ایرانسل معمولا سرویس پشت خطی آنها فعال نیست و مشترکین بدون آنکه بدانند مدتها بدون سرویس پشت خطی سر می کنند بدون آنکه بدانند فعال نیست. برای فعال سازی سرویس پشت خطی خود بدون اینکه به تظیمات گوشی خود بروید کافی است از کد زیر استفاده کنید:
*43#

سرویس تماس های از دست رفته ایرانسل

این سرویس برای مشترکین به طور خودکار فعال است.
فعال سازی:
#٣*۱*۳*١۴٠* (مشترکین اعتباری) و #٣*۱*۳*١٣٠* (مشترکین دائمی)
غیر فعال سازی: . #۴*٣*١*١٣٠* برای مشترکین دائمی و #۴*٣*١*١۴٠* برای مشترکین اعتباری

سرویس خط به خط ایرانسل

ابتدا باید برای استفاده از این سرویس ثبت نام کنید. برای ثبت نام کافیست یک پیام کوتاه که در آن فقط عدد ١٢ را نوشته اید، به ١١١٢ ارسال کنید. سپس یک پیامک برای راهنمایی شما جهت تعیین رمز که به دلخواه می توانید انتخاب کنید ارسال می‌گردد. به طور خلاصه جهت ثبت نام، مراحل زیر انجام می شود:
۱. ارسال ١٢ به ١١١٢
۲. تعیین رمز ۵ تا ٨ رقمی دلخواه به ترتیب زیر و ارسال آن به ١١١٢
به عنوان مثال، اگر رمز ١٢٣۴۵ را برای خود انتخاب کرده‌اید، آن را به شکل زیر در یک پیام کوتاه وارد نمایید و به ۱۱۱۲ بفرستید:
١١:١٢٣۴۵
توجه : برای انتقال شارژ ، شما باید خط خود را به طور معمولی با کد 141 شارژ کنید.امکان انتقال اعتبار از شارژ شگفت انگیز وجود ندارد!
توجه کنید ثبت نام فقط برای بار اول نیاز است.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید و رمز عبور خود را گم کرده اید کافیست دوباره ثبت نام کنید و مراحل بالا را طی کنید.برای انتقال شارژ عمل زیر را انجام دهید:

[Yes/Ok]#رمز ۵ تا ٨ رقمی*مبلغ به ریال*شماره دریافت کننده اعتبار* ١۴٢ *


سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل

برای انجام عملیات مورد نظر درباره آهنگ پیشواز، کد مربوطه را به شماره 7575 پیامک SMS کنید.
منظور از کلمه [Code] ، کد آهنگ پیشواز مورد نظر شما می باشد.
فعال سازی:FA
غیر فعال سازی:GHFA
خرید آهنگ:K[Code]

حذف آهنگ خریداری شده:HZ[Code]

مشاهده کد های آهنگ های پیشواز ایرانسل


همچنین می توانید از خدمات وایمکس ایرانسل و اینترنت همراه ایرانسل استفاده کنید.


تمامی حقوق این سایت متعلق به ماهان شارژ می باشد.
شارژ مستقیم ایرانسل
پرداخت قبض در ماهان شارژ
نحوه شارژ ایرانسل
نحوه شارژ همراه اول
نحوه شارژ رایتل